Ładowanie Szkolenia

« Wszystkie Szkolenia

  • To szkolenie minęło.

Degoizm w praktyce – czyli oddaj sobie siebie

13 października 2018

399zł

Dojrzały egoizm to pojęcie nowe i promuje świadome i harmonijne podejście do życia, do siebie i innych. Jest rozwiązaniem w sytuacjach, gdzie zaburzona jest równowaga w dawaniu i braniu.

Taka umiejętność pomaga żyć szczęśliwie ale w naszym kraju nieszczególnie daje się uwagę postawie skierowanej także na siebie. Bardziej preferuje się (szczególnie pośród kobiet) typ oddany innym, poświęcający siebie na rzecz pracy, domu, dzieci, rodzinie. Tak oddalamy się od siebie i tracimy energie witalną, ochotę do działania.

Nie bój się harmonijnie wyjść z cienia własnego życia!

Będziemy tu dla Ciebie: Alina i Andrzej. Poprowadzimy to szkolenie razem.

 

Będziesz mieć niepowtarzalną szansę na spojrzenie okiem mężczyzny i kobiety. Podzielimy się nie tylko wiedzą, ale też osobistym doświadczeniem dotyczącym budowania związków, gdzie pomimo różnic powstaje jedność i miłość. Opowiemy o przemijaniu, dojrzałości i akceptacji wieku. Dowiesz się, jak widzimy „starość” i jakie bramy nam ona otwiera.

Chcesz nauczyć się dawać sobie tyle samo uwagi, co innym?

Jesteś gotowa na pokochanie siebie w sposób dojrzały?

Widzisz dla siebie potrzebę zrównoważonej zmiany?

To znaczy, że jesteś gotowa oddać sobie uwagę i wewnętrzną moc.

Bez tego nie dasz rady tworzyć dobrego życia, szczęśliwych związków, ciepłej rodziny i satysfakcjonującej pracy.

 

To szkolenie pozwoli Ci zwrócić sobie uwagę i mądrze zarządzać Twoją energią. Pozwoli wykorzystać w sposób dojrzały Twoje pasje i zbliżyć się do realizacji pragnień bez potrzeby walki z innymi, bez poczucia winy. Zrobisz to bezpiecznie, w swoim tempie, krok po kroku. Nic na siłę, ani na pokaz. Po prostu zajrzysz do skarbnicy Twoich możliwości i małych życiowych radości, których sobie odmawiałaś. Pozwolimy im zaistnieć, a Ty zdecydujesz, które z nich chcesz realizować i jak. Doradzimy, podpowiemy – jeśli zechcesz.

Nie jest ważne, ile masz lat, oraz co „wypada”, lub nie! Dano Ci tu jedno życie i warto się nim zając i o nie zatroszczyć. Nikt tego za Ciebie nie zrobi.

Jakże naturalne jest, że im więcej masz chęci do życia, tym lepiej żyjesz Ty i innym żyje się lepiej z Tobą. Wystarczy choć w pewnym stopniu tak zaopiekować się sobą, jak opiekujemy się innymi.

Tutaj się tego nauczysz – a raczej oduczysz się winy i wstydu, które nam zainstalowano. To normalne dawać też uwagę sobie, jeśli robisz to w sposób zbalansowany i dopasowany do wartości.

Przygotowana część warsztatowa i wyselekcjonowane ćwiczenia otworzą przed Tobą obszary mocy, z której nie korzystałaś. Ta MOC zawsze w Tobie była i czekała na ten moment!

Już czas przypomnieć sobie o sobie. Będziemy tu z Tobą.

 

Taki jeden dzień szkoleniowy będzie dla Ciebie wielką dawką wiedzy, świadomości i pobudzeniem Mocy do nowych kroków na ścieżce Twojego życia. Jeśli uznasz, że jesteś gotowa na dobrą zmianę – pomożemy Ci przez to przejść.

To szkolenie jest zaledwie Pobudką!

 

Przebudź się i pomyśl, co dobrego się wydarzy, gdy zaopiekujesz się sobą i pozwolisz innym cieszyć się razem z Tobą.

Przypomnisz sobie, że masz marzenia!

 

Cena obejmuje przerwy kawowe, materiały do ćwiczeń i skrypty.

 

Uwaga – data szkolenia może ulec zmianie. Adres wkrótce!

 

Szczegóły

Data:
13 października 2018
Koszt:
399zł
Szkolenia kategoria:
Strona internetowa:
degoisci.pl

Organizatorzy

Andrzej Lamparski
Alina Wajda-Lamparska

Miejsce

Domyślny tytuł
Warszawa, Polska + Google Map

Skorzystaj z formularza kontaktowego poniżej, aby zapisać się na szkolenie.